Instagram
(096) 236-25-86 (095) 877-09-21
(044) 331-74-40
Товар додано до покупок

Сервіс

Доставка по Україні та світу.

Інтернет магазин KOLORYT здійснює доставку по всій території України, а також у країни СНД, Європи, Америку, та Канаду.

Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями Нова Пошта, Автолюкс, Укрпошта; термін доставки від 1 до 7 діб залежно від транспортної компанії та населеного пункту.

В країни СНД продукція відправляється Міжнародною Поштою. Термін доставки від 7до 14 діб і більше, залежно від країни отримувача.

Доставка продукції в країни Європи, Америку та Канаду відбувається транспортною компанією Міст Експре та іншими. Терміни і тариф обраховуються індивідуально (залежить яка країна отримувач) з кожним замовником.

Замовлення можна здійснити шляхом телефонного дзвінка або ж оформити замовлення через кошик на сайті KOLORYT. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей, дати доставки та способу оплати.

Ми приймаємо зручну для ВАС форму оплати.

Ви можете оплатити замовлення на розрахунковий рахунок Приват Банку або на картковий рахунок, також післяплатою на відділенні компанії перевізника в Вашому місті. Наші постійні клієнти з країн СНД, Європи, Америки, Канади оплачують замовлення міжнародними грошовими переказами «MoneyGram» або "Western Union".

Інформування про відправлення товару здійснюється шляхом направлення sms на контактний телефон вказаний при замовленні.

Наші клієнти можуть повернути або обміняти товар протягом 14 днів від дня його одержання. Обов'язковою умовою є повне збереження товарного виробу, маркування та пакування . Транспортні витрати пов’язані з обміном або поверненням товару, покриває клієнт.

Ви будете задоволенні якістю нашого сервісу.